ОСТАННІ НОВИНИ

Україна стане членом Асоціації «Шовковий шлях»

|

Україна ввійде в організовану Китаєм Асоціацію «Шовковий шлях», що в рамках реалізації проекту «Новий Шовковий шлях» об’єднає двадцять одну країну. Про це в ході брифінгу розповів віце-президент та генсекретар Китайської федерації промисловців Сюн Мен, передає Еспресо.TV.

economyk

На її реалізацію КНР виділить близько 46 млрд доларів.

«Ми націлені на довгострокове співробітництво с Україною. Саме на довгострокове співробітництво, тому що ми налаштовані на створення Асоціації “Шовковий шлях”, яка буде включати 21 країну. Ця асоціація буде офіційно створена і церемонія відкриття буде в червні цього року в Пекіні. Таким чином ми зможемо поглибити наше співробітництво», – сказав Мен.

За його словами, вже створено веб-сайт, що називається “Новий поїзд – новий шлях”, на якому планується вирішувати політичні або економічні питання, що будуть виникати в рамках реалізації бізнес-проектів між країнами.

«Для цього проекту ми готові виділити дуже велику суму – 300 мільярдів китайських юанів для того, щоб зосередити увагу підприємців на співробітництві між країнами», – уточнив Мен.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...