Завдяки Олександру Гладкому «Шахтар» вдесяте стає володарем Кубка України

|

У Львові луганська «Зоря» та донецький «Шахтар» зустрічались у фіналі Кубка України з футболу, перемогу здобули гірники з рахунком 0:2, пише Громадське.

Шахтар-Зоря

У першому таймі суперники продемонстрували рівну гру. Ближче до середини першої половини гри біля воріт обох команд стали з’являтись небезпечні моменти.

Був хороший шанс у Будківського, але форвард «Зорі» не влучив у ворота. Мали свої моменти і «Шахтаря» – небезпечно пробивали Марлос і Гладкий. І на 42-й хвилині Олександру вдалось відкрити рахунок точним ударом головою після навісу Тайсона.

Вже на початку другого тайму Гладкий зробив дубль, розібравшись у штрафному майданчику із захистом «Зорі». Наставник луганського клубу, Юрій Вернидуб, намагався підсилити гру, і полі з’явились Тотовицький, Ліпартія та Ярмаш.

Проте «Шахтар» продовжував створювати небезпечні моменти, зокрема, Срна небезпечно пробив зі штрафного, але Шевченко зреагував на цей удар. Був шанс і в Гладкого зробити хет-трик, але форвард пробив повз ворота.

До кінця матчу «Зорі» не вдалось забити, таким чином «Шахтар» вдесяте стає володарем Кубка України з футболу.