ОСТАННІ НОВИНИ

Підлітків Львова запрошують на тренування із самооборони

|

З 16 травня до 30 червня у Львові пройде навчально-тренувальний курс для дітей віком 14-16 років під назвою «Школа молодого самурая». Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міськради.

самозахист1

Цільовими категоріями для залучення до таких тренувань є діти з родин зі складним матеріальним становищем, діти учасників АТО, діти з сімей внутрішньо переміщених осіб а також інші, які бажають взяти участь в проекті. Заняття із самооборони проходитимуть на базі СЗШ №27 на вулиці Свенціцького, 15.

Тренерами під час курсу будуть виступати інструктори та старші учні Академії Айкібудзюцу з багаторічним досвідом викладання. В кінці тренувального курсу відбудеться спортивно-тренувальний наметовий табір у селі Пилипець Закарпатської області.

Тренування з самооборони будуть побудовані з урахуванням особливостей самозахисту на вулиці у різних умовах і включатимуть такі елементи як: постановка ударної техніки, робота від різних типів захватів, робота в стійці та партері, блоки від різних типів ударів, робота від двох противників, теоретичні аспекти самооборони. Програма тренувань включатиме елементи айкідо, бразильського та японського джиу-джитсу, рукопашного бою. Заняття будуть проводитись 3 рази на тиждень понеділок, середа та п’ятниця), тривалість заняття 1,5 години,  розмір групи – 20 осіб.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...