ОСТАННІ НОВИНИ

В Україні з’явиться новий офіс проектів ООН

|

Президент Петро Порошенко обговорив із заступником Генерального секретаря ООН Грете Фаремо питання соціально-економічного та гуманітарного відновлення Донбасу. Про це повідомляє прес-служба Президента України.

OON

«Під час зустрічі обговорювались перспективи розширення допомоги з боку організацій системи ООН у питанні надання допомоги на швидке відновлення об’єктів життєвонеобхідної інфраструктури на Донбасі та забезпечення розвитку постраждалих від російської агресії районів Донецької та Луганської областей», – йдеться у повідомленні.

Порошенко наголосив на важливості отримання доступу України до інноваційних джерел фінансування – через взаємодію з інституційними донорами, благодійними організаціями, міжнародними бізнес-асоціаціями – для здійснення соціально-економічних, екологічних та гуманітарних проектів на Донбасі.

На пропозицію президента було досягнуто домовленість про опрацювання питання заснування нового офісу ЮНОПС (Управління з обслуговування проектів), який би забезпечив координацію проектів та програм, що реалізуються ООН на території України.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...