ОСТАННІ НОВИНИ

У Львівського обласного військкомату з’явився новий очільник

|

Підполковник Олександр Тіщенко – т.в.о. військового комісара Львівського обласного військкомату. На цій посаді він замінив полковника Миколу Садовського. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

військовий

Представлення нового комісара відбулося 11 травня у Львівському обласному військовому комісаріаті. Олександр Тіщенко запевнив, що готовий почути усіх та швидко реагувати на нові проблеми.

Довідка

Підполковник Тіщенко народився у місті Буськ у 1975 році. Він розпочав свою військову кар’єру ще у юності, вступивши до Львівського військового ліцею ім. Героїв Крут. Потім закінчив Одеський інститут Сухопутних військ України.

Перед тим, як очолити Львівський обласний військовий комісаріат, Олександр Тіщенко обіймав посаду військового комісара одного з районних військових комісаріатів м. Львова. Окрім того, Олександр Тіщенко як учасник бойових дій має бойовий досвід та досвід керування на обласному рівні, адже з липня 2014 до квітня 2015 року він перебував на посаді військового комісара Львівського ОВК.

Фото: firtka.if.ua

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...