ОСТАННІ НОВИНИ

Міська влада Львова прагне осідлати чергову корупційну конячку

|

Міська влада Львова хоче спрямувати грошові потоки від надання стоматологічних послуг у місті Лева не на покращення обслуговування пацієнтів чи підняття рівня надання послуг, а у кишені чиновників Ратуші. Таку думку Львівському порталу висловив громадський діяч, лікар-стоматолог Юрій Дмитришин.

stom

Так активіст відреагував на те, що Львівська міська рада подає апеляцію на рішення Галицького районного суду Львова щодо призупинення дії ухвали ЛМР про переведення комунальних стоматологічних поліклінік на госпрозрахунок.

«Держава має робити все для того, щоб принести користь пацієнту, а від переведення стоматологів на госпрозрахунок зазнають збитків і лікарі, і пацієнти. У цьому випадку є тільки одна виграшна сторона – міська рада. ЛМР хоче поставити на грошові потоки «потрібних» людей та взяти стоматологів у рабство», – наголошує Ю.Дмитришин.

Активіст наголошує, що усе сучасне обладнання, яке потрібне для обслуговування клієнтів, стоматологи купують за власний кошт. Ті препарати та обладнання, якими забезпечує лікарів держава, вже застаріле і неефективне. Якщо стоматологи будуть користуватися виключно державним устаткуванням, то постраждають пацієнти.

Юрій Дмитришин фактично звинувачує міську владу Львова у намаганні організувати черговий корупційний канал у місті:

«Міська рада обґрунтовує необхідність тим, що стоматологічна галузь прибуткова. Лікарі готові платити справедливу оренду і податки, реформувати стоматологію до нового рівня, якщо все буде відкрито і прозоро. Проте лікарі проти того, щоб передавати управління фінансами невідомим керівникам, контролювати яких буде ЛМР», сказав він.

Активіст також нагадує про те, що міська влада у Львові «забуває», що стоматологи весь час вчаться.

«Один день семінару в українського спеціаліста коштує від тисячі гривень, а два дні в іноземного – тисячу доларів. Ясна річ, ЛМР не збирається фінансувати навчання та розвиток лікарів, аби ті могли надавати пацієнтам якісні послуги.

Стоматологія ніколи не була безкоштовною. Не зробить її такою і госпрозрахунок. Просто гроші підуть не на покращення обслуговування пацієнтів та навчання лікарів, а у руки керівників від міської ради. Знову додам, що від цього програють і лікарі, і пацієнти. Працювати на госпрозрахунок лікарі не будуть, адже тоді в них не буде ані гідної оплати праці, ані можливості розвиватися», – резюмує Ю.Дмитришин.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...