ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові проведуть соціальний фестиваль

|

У п’ятницю, 13 травня, о 10:00 год. в парку «Горіховий гай» біля Lviv Film Center (вул. В. Великого, 14а) пройде VI соціальний фестиваль «Лютин», метою якого є стимуляція інтеграції в суспільство дітей та молоді соціальної категорії (діти-сироти та позбавлені батьківського піклування, діти з особливими потребами та ті, хто перебуває в складних життєвих обставинах). Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі міськради Львова.

діти відпочинуть

Під час фестивалю дітей чекають цікаві майстер-класи, спортивні та козацькі забави, перегляд мультфільмів в Львівському кіноцентрі та концертна програма за участю гурту “Карбон” та акустичного виступу Віктора Винника (гурт МЕРІ).

Також під час фестивалю відбудуться змагання серед шкіл-інтернатів Львівщини за програмою Спеціальних Олімпіад. Діти зможуть позмагатися в таких дисциплінах, як: футбол, флорбол, настільний теніс, каякінг та баскетбол. Переможці змагань отримають ліцензії на ІІІ SO Open Games in Lviv.

Організатором змагань є ГО «САМІ». Співорганізатори – Дитячі клуби Франківського району, благодійна організація «Відкриваємо серця» та конкурс краси «Міс Львів».

Особливістю цього фестивалю є те, що під час цього фестивалю відбудуться заходи до 5 Міжнародного Дня Легеневої Гіпертензії.

О 12:00 год відбудеться забіг «Затамуй подих заради Легеневої Гіпертензії».

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...