ОСТАННІ НОВИНИ

Екс-найкращого депутата Львівщини хотіли накопати

|

Івано-Франківські ветерани АТО змусили міського голову та його заступників підписати меморандум з їхніми вимогами. Для цього вони пригрозили чиновникам дати копняка під зад, або надавати по шиї, пишуть місцеві ЗМІ.

9

Круглий стіл учасників АТО з представниками міської влади пройшов у гострих суперечках, але завершився результативно. Ветерани домоглися підписання Меморандуму зі своїми вимогами міським головою Русланом Марцінківим.

Серед вимог Асоціації учасників АТО – підготовка міською владою у двотижневий термін «дорожньої карти» з вирішення нагальних проблем ветеранів: забезпечення житлом, виділення земельних ділянок, медичного забезпечення, працевлаштування, матеріальної допомоги малозабезпеченим сім’ям бійців, створення програми підтримки сімей загиблих.

«Якщо ми тут вас не будемо копати в задницю, то ви ні*ера не будете робити. Якщо потрібно ми посадимо у кожному кабінеті свою людину…, яка даватиме вам (чиновникам – ред.) по шиї», – заявив ветеран АТО та волонтер Андрій Долик.

Міський голова Руслан Марцінків підписав Меморандум та пообіцяв на найближчій сесії міської ради розглянути питання виділення земельних ділянок. Ветерани заявили, що проконтролюють його обіцянки, а в разі невиконання обов’язків будуть вимагати його відставки.

Нагадаємо, що з осені минулого року міськими головою Івано-Франкська обраний представник ВО «Свобода» Руслан Марцінків. Його з заступником з питань архітектури та містобудування став екс-голова Тернопільської обласної ради Олексій Кайда.  А як відомо «свободівець» Олексій Кайда почав свою політичну карєру у Львові, був депутатом Львівської обласної ради. Два роки поспіль (2007, 2008) експертна група у складі 37 журналістів, політологів, соціологів визнавала його найкращим депутатом ЛОР зі 120 обранців.

Відео: КУРС

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...