ОСТАННІ НОВИНИ

Незабаром до Львова привезуть реліквії святого Івана Павла ІІ

|

З 13 до 15 травня у Львові перебуватимуть реліквії святого Івана Павла ІІ. Вшанування особистих речей святого Отця відбудеться з нагоди 35-ої річниці замаху та спасіння його життя. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міськради.

Іван Павло ІІ

Львів’яни та гості міста матимуть змогу помолитися біля особистих речей Івана Павла ІІ та фігури Матері Божої Фатімської. У короні цієї фігури розміщена копія кулі, якою було здійснено постріл під час замаху на Папу Римського у травні 1981 року. Також серед реліквій є медалі та монети, видані Ватиканом.

«Ці речі мають стати нагодою згадати вчення Івана Павла ІІ, Божу опіку під час замаху на нього та, водночас, вказати на сьогоднішнє Боже Провидіння над Україною. Особисті кухонні приладдя нагадують про необхідність того, щоб родина збиралася за спільним столом хоча б раз на день», – розповів настоятель Римо-католицької парафії св. Івана Павла ІІ о. Григорій Драус.

За словами отця, паломництво реліквій до Львова триває як вшанування 35-ої річниці замаху на Івана Павла ІІ та буде ще однією нагодою для спільної молитви за мир в Україні. Також львів’янам нагадають Його промови, виголошені під час візитів до Львова та Києва.

Привезе реліквії до України Кшиштоф Вітковський, власник Музею Монет і Папських Медалей у Ченстохові (Польща).

Програма перебування реліквій св. Івана Павла ІІ у Львові:

П’ятниця, 13 травня

11.00-18.00 год. – виставлення реліквій у каплиці Львівської міської ради (м. Львів, пл. Ринок, 1).

19.00 год. – римо-католицька служба і хресна хода з фігурою Матері Божої Фатімської (Храм Стрітення Господнього (м. Львів, вул. Винниченка, 30).

Субота, 14 травня

9.00-18.00 год. – виставлення реліквій у каплиці Львівської міської ради (м. Львів, пл. Ринок, 1).

12.00 год. – молитва з частиною Знаків на Іподромі (біля Папського хреста), (м. Львів, вул. Стрийська, 119). Хресна хода по вул. Стрийській, родинний фестиваль на території майбутньої будівлі парафії св. Йоана Павла ІІ.

Неділя, 15 травня

08.00-21.00 год. – виставлення реліквій на парафії Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ (м. Львів, просп. Червоної Калини, 70).

12.00 год. – римо-католицька служба з частиною Знаків у каплиці Філософсько-богословського факультету УКУ (м. Львів, вул. Хуторівка, 35а).

Фото: vidia.org

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...