Три голи та бійка: як «Шахтар» у Великдень обіграв «Динамо»

|

«Битва честі», як охрестили матч гравці напередодні, залишилася за «гірниками». «Шахтар» на «Арені-Львів» знову обіграв «Динамо» із рахунком 3:0, пише ТСН.

футбол2

«Гірники» відкрили рахунок на 33-й хвилині. Коваленко змістився ближче до штрафного, віддав на Бернарда, а той далі на Едуардо. Бразильцю залишилося лише переграти Шовковського.

Ще два м’ячі було забито у другому таймі. На 73-й хвилині Степаненко закинув на Веллінгтона. Нем залишив у дурнях Віду і розправився із Шовковським. Хачеріді встиг лише добігти до бразильця. П’ять хвилин потому Хачеріді втратив м’яч біля брівки у боротьбі з Коваленком. Сфера відскочила до Марлоса, той віддав на Едуардо і бразилець у падінні пробив Шовковського.

футбол1

Після цього на полі зчинилася масова бійка. У результаті вилучення отримали Андрій Ярмоленко і Тарас Степаненко. Також був вилучений Мірча Луческу. Ярмоленка можна було вилучати ще на 68-й хвилині, коли він сфолив проти Шевчука, але арбітр пожалів Андрія.

футбол

Зазначимо, що матч кілька разів зупиняли через димову завісу від фаєрів уболівальників «Шахтаря».