ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові потребуючих почастують Великоднім сніданком

|

У Львові проведуть святкові Великодні сніданки для понад 600 потребуючих. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ЛМР.

сніданк

У Світлу Великодню неділю, 1 травня, для людей, які через певні життєві обставини не мають можливості відчути святковий настрій та духовну атмосферу Христового Воскресіння у родинному колі, проведуть спільні святкові Великодні сніданки. Сніданки відбудуться у трьох локаціях міста і розпочнуться зі спільної молитви. Пригощатимуть традиційними Великодніми стравами (паски, яйця, ковбаски, тощо).

Зокрема, Великодні сніданки проведуть за такими адресами:

– у дворику школи № 62, що знаходиться на вул. Театральній, 15. Сніданок

розпочнеться зі спільної молитви о 10 годині. Цього року запрошено близько 150 потребуючих львів’ян.

– у Центрі обліку та нічного перебування бездомних громадян, що на вул. Кирилівській, 3а о 10 годині для близько 40 відвідувачів Центру.

– у Львівському палаці мистецтв, що на вул. Коперника, 17. Трапеза розпочнеться зі спільної молитви о 12 годині. Цьогоріч сніданок організовують для 400-500 бездомних, малозабезпечених і неповносправних. Організатори Великодніх сніданків зазначають, що у такий світлий день особливо потрібно бути разом, відчувати любов і підтримку. Ніхто не повинен бути самотнім чи забутим.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...