«Шахтар» удома зіграв у нічию із «Севільєю»

|

Учора у першому півфінальному матчі Ліги Європи донецький «Шахтар» закінчив матч із «Севільєю» з рахунком 2:2. Про це повідомляє кореспондент Львівського порталу.

щахта

Початок матчу у «Шахтаря» не вдався. Вже на 6-ій хвилині Вітоло зміг реалізувати свій шанс, обігравши Ракицьцього. Проте «гірники» не опустили руки т пішли уперед відігруватись, що їм і вдалось.

На 23-ій хвилині свою нагоду використав бразилець Марлос, а на 36-ій Тарас Степаненко замкнув подачу того ж таки Марлоса. Відтак, на перерву команди пішли за рахунку 2-1на користь «Шахтаря».

У другому таймі підопічні Унаї Емері зяли ініціативу в свої руки. Спочатку гол Гамейро не було зараховано через офсайд, проте на 81-ій хвилині арбітр матч призначив пенальті у ворота «гірників», який Гамейро зміг реалізувати.

Рахунок 2:2 не можна назвати вдалим для «гірників», проте він залишає шанси українській команді на вихід у фінал Ліги Європи.