ОСТАННІ НОВИНИ

Львівських школярів навчатимуть гри у регбі

|

Цьогоріч у Львові впроваджують  унікальну  програму з навчання регбі-5 у загальноосвітніх школах. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міськради.

регбі

За програмою, у кожному районі Львова обиратиметься загальноосвітня школа, на базі якої в рамках одного уроку фізичної культури на тиждень для учнів 5 класів відбуватиметься навчання з регбі-5 і триватиме протягом 2016-2017 навчальних років.

Для ефективної реалізації програми та проведення методико-навчальної роботи з вчителями фізичної культури відповідних загальноосвітніх шкіл Федерація регбі Львівщини залучатиме професійних тренерів з регбі-5. Також передбачається закупівля спортивного інвентарю – регбійних м`ячів, фішок маніжок, стрічок та іншого супровідного інвентарю, що дозволить реалізувати програму на належному рівні та урізноманітнити шкільні уроки з фізичної культури.

«Вперше у львівських школах будуть проводитися такі уроки з регбі-5. Наша федерація пропонує започаткувати уроки на прикладі міжнародної кампанії “Rugby world – get into rugby”. Регбі дає дітям як соціальну адаптацію, так і фізичний розвиток, культивує командний дух, коли гравці вчаться підтримувати один одного не тільки на полі, а й в житті», – відзначив Северин Шкільник, віце-президент Федерації регбі Львівщини.

Фото: goloskarpat.info

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...