ОСТАННІ НОВИНИ

Чи подорожчає газ для 14 мільйонів українців, які оформили субсидії

|

Близько 14 мільйонів українців, які на сьогодні вже оформили і отримують субсидії, переходу на єдину ціну на газ не відчують. Розмір їх платежів за газ залишиться тим самим. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі віце-прем’єр-міністра України Павла Розенка.

Комуналка газ

«6 млн. родин, які сьогодні отримують субсидії, переходу на єдину ціну на газ не відчують. І розмір їх платежів за газ залишиться тим самим. Тільки держава буде сплачувати більшу частку, компенсуючи їм підвищення ціни. Для 6 млн. родин, а це 14 млн. українців, малозабезпечених українців, нічого з початком опалювального сезону не зміниться», – запевняє чиновник.

Розенко підкреслив, що всім, хто вже отримує субсидії їх розмір буде перерахований з 1 травня автоматично. «Цим 6 мільйонам родин не треба жодних повторних звернень до управлінь соцзахисту, не треба подавати жодних додаткових документів. Все буде зроблено в автоматичному режимі», – запевнив він.

Віце-прем’єр-міністр також наголосив, що Уряд вже прийняв рішення про збільшення у державному бюджеті України суми на субсидії щонайменше на 5,3 млрд. грн.

«Таким чином, на субсидії у 2016 році буде виділено загалом понад 40 млрд. грн. За нашими розрахунками, цієї суми вистачить для того, щоб покрити витрати на газ для малозабезпечених громадян України», – наголосив Павло Розенко.

Чиновник також нагадав, що громадяни, які ще не оформили субсидії, мають змогу зробити це вже зараз.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...