ОСТАННІ НОВИНИ

Міськрада Львова має віддати у власність громади гуртожиток на Лінкольна

|

Львівську міську раду зобов’язали прийняти гуртожиток на вулиці Лінкольна до комунальної власності. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі прокуратури у Львівській області.

Львівським окружним адміністративним судом задоволено позов заступника прокурора Львівської області та зобов’язано виконавчий комітет Львівської міської ради провести державну реєстрацію права власності на будинок на вул. Лінкольна, 29 (гуртожиток ДП «Текстиль» ЗАТ «Левтекс») за територіальною громадою м. Львова.

Крім цього, згідно з постановою суду, виконавчий комітет повинен вжити заходів для забезпечення належних, відповідно до технічних вимог, житлових умов у помешканнях гуртожитку, а також повернення у судовому порядку незаконно приватизованих приміщень, перевірки правомірності їх закріплення за окремими мешканцями та належного розгляду звернень громадян із цих питань.

Зазначимо, що судом також задоволено вимоги частини жителів будинку, які приєднались до розгляду цієї справи на стороні прокуратури, щодо приведення рішень виконавчого комітету ЛМР у відповідність до вимог чинного законодавства.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...