ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові суд не дозволив узаконити самобуд в парку

|

Львівській апеляційний суд скасував протиправний дозвіл на будівництво у межах Снопківського парку. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі прокуратури у Львівській області.

парк

Так, Апеляційним судом Львівської області 14 квітня задоволено апеляційну скаргу Львівської місцевої прокуратури № 1 та скасовано рішення Франківського районного суду Львова від 25 грудня 2014 року, яким за одним із товариств з обмеженою відповідальністю визнано право власності на об’єкт незавершеного будівництва, що на вул. Кримська, 53а у Львові.

Прокурором доведено, що вказане рішення Франківського районного суду прийнято з порушенням норм матеріального права.

«Встановлено, що будівництво проводилось на земельній ділянці, яка належить територіальній громаді Львова та не була надана позивачу у власність чи користування. Також, у підприємства відсутня відповідна проектно-технічна документація, дозвіл ДАБІ України у Львівській області та погодження органу місцевого самоврядування», – зазначають у прокуратурі.

Відтак в апеляційному порядку рішення скасовано та згаданому товариству у позовних вимогах про узаконення самобуду у парковій зоні міста відмовлено.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...