ОСТАННІ НОВИНИ

Деякі поїзди Львівщини підлаштують під велосипедистів

|

«Львівська залізниця» готова виділити вагони для реалізації проекту з облаштування та адаптації поїздів і електричок до потреб велосипедистів. Про це заявив начальник управління туризму та курортів Львівської облдержадміністрації Роман Теребенець, передає Львівський портал.

поїзд

«Проблема непристосованості дизельних поїздів та електричок для велосипедистів гальмує розвиток як внутрішнього, так і зовнішнього туризму, саме тому хочемо створити комфортні умови для подорожування та перевезення велосипедів. Нам важливі ідеї та думки велосипедної спільноти Львівщини, тому закликаємо усіх небайдужих активно долучатись до обговорень та подальшої плідної роботи над створенням першого в Україні вело вагону», – зазначив Роман Теребенець.

За словами Теребенця, на сьогодні вже  розроблено проект з облаштування першого в Україні велосипедного вагону. Визначено три регіональні електропоїзди серії ЕПЛ2Т 012, 030, 031, що курсують за маршрутами Львів-Мукачево-Ужгород-Львів, де у головних вагонах будуть встановленні кріплення для велосипедів.

Попередньо домовлено, що половину вагону переобладнають для велосипедів, зокрема комбіновано прикріплять гаки для вертикального кріплення та обладнають місця для горизонтального кріплення. Відтак на іншій половині залишать  лавки, які будуть призначені лише для власників велосипедів.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...