ОСТАННІ НОВИНИ

Андрій Салюк: «У Львові криза з охороною культурної спадщини»

|

Голова Львівської обласної організації Українського товариства охорони пам’яток історії та культури про нищення культурної спадщини Львова львівською владою:

478

«Львівський осередок ІКОМОС (Міжнародна рада з питань пам’яток і визначних місць), Товариство охорони пам’яток, Товариство шанувальників Львова протягом десятиліть займалися охороною культурної спадщини Львова та десятки разів зверталися до нашої міської влади з проханням не руйнувати пам’ятки, провести певні заходи для їхнього збереження. Натомість влада або ігнорувала це, або не робила жодних кроків, або ж сама була ініціатором руйнування. А нині вона запрошує представників багатьох міст і розказує про охорону культурної спадщини на «форум захисту пам’яток культури». Це виглядає дещо незрозуміло або навіть цинічно. Адже маленькі порушення, які влада не присікала, переросли у великі злочини.

Щодо самих обговорень в рамках «Тижня охорони пам’яток», то запропоновані доповіді не відображають загального ставлення до цього процесу людей, які як реставратори десятиліттями зверталися до влади з метою вирішення цієї проблеми.

Я вважаю, що цей форум – просто формальний захід, як кажуть, для «галочки», він не дасть відповідей на болючі питання. А нам потрібна щира та відверта дискусія між фахівцями і владою, адже нині у Львові криза з охороною культурної спадщини».

Як відомо, авторитетні експерти розкритикували закритий від громади так званий «форум захисту пам’яток культури», який зараз триває у Львові, адже він може обернутися появою ще більшої кількості незаконних будівництв у місті. Детальніше читайте у статті Львівського порталу: Право на шабаш: тиждень охорони корупції у Львові

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...