ОСТАННІ НОВИНИ

Військкомати Львівщини запрошують контрактників. Пропонують зарплату до десяти тисяч

|

У Львівській області триває відбір кандидатів, – громадян України призовного віку, на військову службу за контрактом. Про це повідомляє Львівський обласний військовий комісаріат.

plakatB2_kontrakt_1461152445_613x432.93125_3_0

Як наголошують у Львівському обласному військовому комісаріаті, на контрактну службу запрошують осіб віком від 18 до 60 років, які пройшли професійно-психологічний відбір, мають відповідну фізичну підготовку, визнані військово-лікарськими комісіями придатними за станом здоров’я та не мали судимості.

Слід зазначити, що громадяни, прийняті на військову службу за контрактом, отримують стабільне грошове забезпечення – від 7000 грн до 10000 грн на місяць.

Військовослужбовцям, які перебувають в зоні проведення АТО, передбачають додаткове преміювання: на першій лінії – три мінімальних заробітні плати, в тилу – одну мінімальну заробітну плату та підчас загострення ситуації в розмірі семи мінімальних заробітних плат.

Кандидати на військову службу можуть обрати військову спеціальність та посаду, перелік яких щомісячно оновлюється на підставі заявок з військових частин.

Серед переваг військової служби за контрактом також є повноцінне речове та продовольче забезпечення, право користуватися безоплатним медичним забезпеченням, можливість безкоштовного навчання в навчальних закладах, перспектива на отримання житла.

Усіх бажаючих просять звертатись у військкомат за місцем реєстрації або Львівський обласний військовий комісаріат, за адресою: вул. І.Франка, 25, тел. (032) 260-26-44.

Фото: ЛОДА

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...