ОСТАННІ НОВИНИ

Біля Собору святого Юра звучатимуть саундтреки з фільму Мела Гібсона «Страсті Христові»

|

У Вербну неділю, 24 квітня, на площі перед пам’ятником Андрею Шептицькому біля Собору св. Юра у Львові відбудеться великопісний концерт-містерія «Страсті Христові», який традиційно проводять у Львові напередодні Великодня. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

Великдень

Розпочнеться захід о 18.00. Під час містерії звучатимуть композиції з фільму Мела Гібсона «Страсті Христові» (2004) у виконанні камерного хору «Soli Deo» храму Пресвятої Євхаристії та молодіжного академічного симфонічного оркестру INSO-Львів. Автор проекту та диригент Анастасія Арбузова.

Митці прагнуть поєднати давню східну традицію скорботи, слово – духовні розважання, і музику, яку створив голлівудський композитор Джон Дебні, (аранжування А.Арбузової) прошивши нею кінокартину Мела Гібсона «Страсті Христові» (2004).

Разом з музичним виконанням о. Павло Дроздяк, капелан Львівської міської ради, читатиме тексти-розважання.

На концерт-містерію запрошують всіх, незалежно від конфесійної приналежності чи поглядів, щоб прожити Вербну неділю у роздумах про віру та терпіння Ісуса, Його «хресну дорогу» та особливо підготуватися до пережиття Страсного тижня.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...