ОСТАННІ НОВИНИ

У Раді буде сім нових депутатів

|

Через перехід на роботу у Кабмін 7 депутатів, на їх місця у Верховну Раду «зайдуть» нові люди. Про це повідомляє Українська правда.

ВР

Фракція БПП оновиться одразу п’ятьма людьми.

Оскільки, Тарас Кутовий був обраний по мажоритарці на 151 окрузі у Полтавській області, а Ігор Насалик – по 85 округу, тепер ЦВК повинна оголосити на цих округах нові вибори.

Володимир Гройсман, Степан Кубів і Іванна Климпуш-Цинцадзе пройшли у Раду за списком БПП, тож тепер їх мають замінити наступні списочники.

Відповідно у Раді мають зайти близькі до Віталія Кличка Валерій Карпунцов, якого вважають головним юристом «УДАРу», та Олег Вілікін, який очолював Київську обласну організації цієї партії.

Третім по списку БПП зайде ще один член «молодої команди» Черновецького і добрий друг Олеся Довгого Максим Саврасов.

У 2006 році він обирався у Київраду з Блоком Черновецького, а вийшов із його фракції в один час із Сергієм Березенком.

Фракція «Народного фронту» оновиться на дві людини. На місця Лілії Гриневич та Остапа Семерека у Раду мають зайти Ярослав Єдаков і Хвича Мепарішвілі.

Мерапішвілі – керівник Грузинського земляцтва Києва і давній партієць Яценюка. До останніх місцевих виборів він очолював фракцію «Народного фронту» у Київській облраді.

Про іншого потенційного депутата Єдакова відомо, що він володіє у Боярці фірмою «Сотер», яка займається гуртовою торгівлею.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...