ОСТАННІ НОВИНИ

На агропромисловість Львівщини виділять одинадцять мільйонів

|

На розвиток агропромисловості Львівщини цьогоріч виділять одинадцять мільйонів гривень. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ЛОДА.

agrarii

Агропромисловий комплекс Львівщини є одним із найбільш потужних та інноваційних в Україні. Регіон має великий природно-ресурсний потенціал. Більше мільйона гектар, тобто майже половину території Львівщини, займають сільськогосподарські угіддя. Сільське населення становить 40% всього населення області і є основним виробником сільськогосподарської продукції.

Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко наголосив, що підтримка села є пріоритетним напрямом державної регіональної політики. До 2015 року включно на Львівщині діяла обласна Комплексна програма підтримки та розвитку АПК на 2013-2015 роки. Наразі розроблено стратегію розвитку Львівської області на період до 2020, в якій село займає одну з ключових позицій.

«Аграрна» частина стратегії включає чотири основні пункти: розвиток підприємництва на селі, виробництво сільськогосподарської продукції з високою доданою вартістю, забезпечення населення якісними і безпечними продуктами харчування та нарощення експортного потенціалу сільського господарства», – зазначив міністр і додав, що на виконання означених заходів у 2016 році планується залучити одинадцять мільйонів гривень.

Крім Стратегії, у 2016 році для розвитку АПК Львівської області буде реалізовано низку програм і проектів за підтримки Міністерства, серед яких – «500 успішних сімейних господарств», Мандрівні ярмарки «Добрі традиції Галичини» та проект «Розвиток молочної кооперації у Турківському районі».

«Реалізація цих проектів дасть поштовх розвитку фермерства і розбудові села та стане яскравим прикладом успішної роботи у цьому напрямі. Крок за кроком Львівщина перетворюється на справжній приклад раціонального та прибуткового ведення сільського господарства. Я вірю, що наполеглива праця селян разом з державною та місцевою допомогою, інвестиціями та новими проектами стане запорукою успіху не тільки Львівщини, а й рушієм розвитку всієї української економіки», – підкреслив Павленко.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...