ОСТАННІ НОВИНИ

Львівський аеропорт прийматиме «Агропорт Захід-2016»

|

Упродовж 26-28 травня у Міжнародному аеропорту “Львів” імені Данила Галицького триватиме міжнародний форум АГРОПОРТ Захід (AGROPORT West), який представить потенціал виробників агропромислового комплексу Західної України. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ЛОДА.

agroport

Основними темами для обговорення визначено тваринництво, лісництво, вирощування органічної продукції, ягід, овочівництво, садівництво, рибне господарство, а також питання  інфраструктури і логістики, безпеки харчових продуктів, експорту.

Слід зазначити, що один з найбільших заходів аграрної галузі у Східній Європі цього року відбудеться відразу в двох містах: у Львові та Харкові у форматі «Захід-Схід». Таким чином можна буде представити найцікавіші напрями і розробки в агропромисловому комплексі сходу та заходу країни. Місцями його проведення вже традиційно стануть термінали, виставкові площі та аеродромні перони аеропортів двох міст.

Крім традиційних тематичних виставок, експозицій сільськогосподарської техніки, спеціалізованих конференцій та експертних круглих столів, під час форуму відбудуться численні, заздалегідь заплановані організаторами бізнес-зустрічі «один на один», які дозволять фермерам, постачальникам і рітейлу укласти нові контракти.

Родзинкою львівського форуму стане Національний конкурс шеф-кухарів «День української кухні». У конкурсі візьмуть участь 200 кухарів із різних регіонів України, також понад 500 професійних кухарів відвідають захід з метою вивчення особливостей української національної кухні. Протягом трьох днів учасники заходу змагатимуться у різних номінаціях, проводитимуть майстер-класи, семінари та дегустації.

Зважаючи на те, що Агропорт-2016 проходитиме в рамках оголошеного ООН року зернобобових культур, окрема частина конкурсу буде присвячено приготуванню страв саме з бобових.

Відвідування заходу безкоштовне. Реєстрація учасників на сайті: www.agroport.ua

Фото: ЛОДА

 

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...