ОСТАННІ НОВИНИ

Депутати хочуть вигнати Боровика з України

|

У парламенті розпочали збирати підписи на підтримку проекту постанови про відставку Саші Боровика з посади в.о. заступника голови Одеської ОДА і вислання його з України. Про це повідомляє Еспресо.TV.

papliuzhennia prapora

За словами народного депутата Євгена Дейдея, депутати не можуть змиритися з наругою над державним прапором.

«Не тільки я, але і переважна більшість моїх колег не змогли змиритися з тим, наскільки зухвало і гордовито в.о. заступника голови Одеської обласної державної адміністрації дозволяє собі паплюжити Державний Прапор України», – написав народний депутат.

pidpusu1

pidpusu2

Дейдей уточнив, що «у зв’язку з цим, ми хочемо звернутися до Президента як гаранта єдності та незалежності нашої держави з вимогою відставки Саші Боровика з займаної посади, позбавлення його громадянства і якнайшвидшого видворення з території України».

У свою чергу Боровик на сторінці у Facebook пояснив, чому його хочуть позбавити громадянства, і заявив, що це незаконно, тому що він є уродженцем України.

«Я поширив минулої п’ятниці на Фейсбуці декілька постів від організаторів акції проти ‪#‎лицеМэрия в Одеський мерії і прокуратурі. В одному з запрошень на акцію від початку взагалі не було жодних фото. Потім на протязі дня організатори доповнювали свої пости, в тому числі і різноманітними фото і картинами, яки вони міняли декілька разів. Я на цей процес не мав впливу, і ніяк з цим не пов’язаний. Я навіть не помітив цього, доки не стали телефонувати журналісти (з інтернет-ресурсу Коломойського)», – розповів Боровик.

Він додав, що «запитався у організаторів, що це була за картина, що так зворушила частину суспільства».

«Вони мені пояснили, що це був їх протест проти того, що в Одеський мерії під українськими прапорами засіли лицемірні бандити», – пояснив Боровик.

Фото: соціальні мережі

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...