ОСТАННІ НОВИНИ

В Україні всього 1200 мільйонерів?

|

Якщо вірити офіційним даним то у 2015 році 1232 громадян отримали доходи у сумі, що перевищує 1 млн гривень. Про це йдеться у повідомленні Державної фіскальної служби.

гроші

Як наголошується, загальна сума задекларованого ними доходу становить 6 млрд гривень. Сума податку на доходи фізичних осіб, яку “мільйонери” самостійно визначили до сплати до бюджету, – 129,7 млн гривень, військового збору – 13,3 млн гривень.

“Загалом громадянами подано майже 217 тисяч декларацій про майновий стан і доходи. Найактивніше декларували свої статки жителі Миколаївської, Запорізької, Полтавської, Дніпропетровської та Харківської областей”, – йдеться у повідомленні.

Згідно з повідомленням, загальна сума задекларованого громадянами доходу становить 15  млрд гривень. Це на 1,3 млрд гривень, або на 9% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

“Сума податку на доходи фізичних осіб, визначених громадянами до сплати самостійно у 2016 році, становить 424,2 млн гривень. Порівняно з аналогічним періодом минулого року вона збільшилась на 134,3 млн гривень, або на 46%. Найбільші суми до сплати задекларовано у Києві, Харківській та Дніпропетровській областях”, – заявили у ДФС.

Також, за даними декларацій, громадянами задекларовано до сплати 75 млн гривень військового збору.

“З початку деклараційної кампанії майже 48 тисяч осіб скористалися правом на отримання податкової знижки. Задекларована сума податку на доходи фізичних осіб, яка підлягає поверненню – 68,0 млн гривень, що на 3,9 млн гривень менше, ніж за аналогічний період минулого року”, – повідомляє прес-служба.

Економічна правда

Підписуйтесь на наші push-повідомлення, щоб першими дізнаватися про появу нових матеріалів. Ми обіцяємо надсилати тільки дійсно важливі новини.

Економічна правда

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...