ОСТАННІ НОВИНИ

Лише 38% нідерландців підтримали асоціацію з Україною

|

На консультативному референдумі у Нідерландах 6 квітня проти Угоди про асоціацію України з Євросоюзом проголосували 61% голландців, які прийшли на дільниці.

Асоціація dt.ua

Офіційні результати референдуму оприлюднила сьогодні Виборча рада Нідерландів.

Проти асоціації на референдумі проголосували 2 509 395 виборців (61%), за асоціацію – 38,21% (1 571 874 виборців), 0,79% бюлетенів були порожніми (32 344 виборців).  Недійсними визнані 0,92% бюлетенів (38 тисяч голосів).

Загалом на референдум прийшли 4 151 613 виборців із загального числа 12 862 658 виборців. Таким чином, явка склала 32,28%, при необхідній мінімальній явці у 30%.

«Результат консультативного референдуму відкидає затвердження закону про ратифікацію. Це означає, що уряд повинен переглянути закон. Результати консультативного референдуму не є обов’язковими», – йдеться у повідомленні.

Відзначається також, що результати референдуму можуть бути оскаржені. Протягом шести днів – до понеділка, 18 квітня – зацікавлені сторони безпосередньо звернутися до Виборчої ради.

Як повідомлялося, прем’єр-міністр Нідерландів Марк Рютте заявив, що його країна не може продовжити ратифікацію Угоди про асоціацію між Україною та ЄС за умови, коли значна більшість нідерландців проголосувала проти документа.

Уряд Нідерландів дасть оцінку результатам референдуму щодо угоди про асоціацію Україна-ЄС до вересня цього року.

Європейська правда

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...