ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові пройде молодіжний творчий фестиваль. Програма

|

З 15 до 24 квітня у Львові відбудеться II міжнародний фестиваль «Академія» Молоді – молодим, покликаний дати дорогу творчій та обдарованій молоді Львова.  Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі філармонії.

програма

Концерти відбуватимуться у Львівській обласній філармонії, Львівській національній музичній академії імені М. В. Лисенка, Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла та НУ «Львівська Політехніка».

За словами директора фестивалю, професора Львівської національної музичної академії імені М. В. Лисенка Остапа Майчика, ідея проведення фестивалю належить ректору Львівської національної музичної академії імені М. В. Лисенка, народному артистові України Ігорю Пилатюку. Вона зумовлена тим, що серед великого інформаційного навантаження, в якому перебуває суспільство, дещо губиться діяльність музичного закладу.

«Сподіваємося завдяки фестивалю повернути інтелектуального слухача. Опереседкуванням таких фестивалів і творчих тандемів ми залучаємо небайдуже студентсто до мистецького життя Львова та у такий спосіб оздоровлюватимемо і підніматимемо рівень споживання висого художнього музичного мистецтва», – зазначає О. Майчик.

З огляду на Великий Піст заслуговує на особливу увагу концертна програма 22 квітня у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, де духовне слово матиме Митрополит Ігор Возьняк. Солісти і оркестранти за участю хору і симфонічного оркестру Оперної студії академії виконають масштабний твір Антоніна Дворжака «Stabat Mater».

«Проанонсую концерт, який не увійшов у проспект нашого фестивалю, і умовно є його 14-м концертом – постановка опери «Дон Жуан» у Львівській опері. Минулоріч прем’єра опери за участю студентів, хору і оркестру відзначилася яскравим успіхом. Величезну роботу провів режисер-постановник Василь Вовкун. Це креативна особистість, цікавий викладач; студенти в захопленні від його викладацької роботи і з задоволенням відвідують репетиції. Постановка опери «Дон Жуан» – новий і надзвичайно цікавий творчий експеримент для музикантів», – підсумовує директор фестивалю Остап Майчик.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...