ОСТАННІ НОВИНИ

Українці створили перший вітчизняний електромобіль, який нагадує карету

|

Водії та шанувальники екологічно чистого транспорту можуть радіти – в Україні з’явився перший й допоки єдиний вітчизняний прототип електрокару. Про це повідомляють на сайті компанії-розробника.

електрокар1

електрокар2

Розробкою автомобілю займалася компанія Electric Marathon International, яка також виступає організатором відомого щорічного ралі на електромобілях – Електромобільного Марафону. Компанія створила концептуальний прототип електрокару і дала йому назву Synchronous.

електрокар

6 квітня перший український електромобіль Synchronous, який нагадує середньовічну карету, було офіційно презентовано в Монако на 11-й щорічній конференції щодо екологічного транспорту й відновлюваних джерел енергії EVER 2016.

Окрім Керівника Фонду Його Світлості Князя Монако Альбера ІІ Бернара Фотр’є на презентації прототипу також були присутні ініціатори розробки цієї автівки й за сумісництвом організатори Електромобільного Марафону 2016 Львів – Монте-Карло: Почесний консул Монако в Естонії, Президент Електромобільного Марафону Юрі Тамм та СЕО Electric Marathon International, Віце-президент Електромобільного Марафону Андрій Білий.

електрокар3

електрокар4

Організатори Електромобільного Марафону 2016 впевнені, що в найближчому майбутньому стане можливим серійне виробництво цього українського дива. У якості першого випробування можливостей Synchronous автівка відправиться разом з учасниками Марафону і подолає більше 3000 кілометрів дорогами 10 європейських країн. Старт Електромобільного Марафону і перше ралі для Synchronous відбудеться 22 травня на площі Ринок у Львові, а фінішує прототип на Палацовій площі в Монако 3 червня, де відбудеться ще одна офіційна презентація цього українського електрокару.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...