ОСТАННІ НОВИНИ

Проти працівників Городоцької місцевої прокуратури розпочали службове розслідування

|

Прокуратурою Львівщини розпочато службове розслідування дій працівників Городоцької місцевої прокуратури. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі прокуратури області.

розслідування

За наказом прокурора Львівської області Віталія Мякішева, прокуратурою Львівської області розпочато службове розслідування з метою з’ясування відповідності вимогам законодавства України здійснення процесуального керівництва працівниками Городоцької місцевої прокуратури у розслідуванні за фактом вчинення низки кримінальних правопорушень на території Мостиського району.

Зокрема, за результатами перевірки буде надано оцінку повноті вжитих місцевою прокуратурою процесуальних дій у справі затримання та звільнення працівниками Мостиського відділення Яворівського відділу поліції двох осіб, які можуть бути причетними до крадіжок з приватних помешкань.

Нагадаємо, останніх 4 квітня затримано та доставлено до Мостиського відділення поліції для перевірки на причетність до скоєння згаданих кримінальних правопорушень.

Водночас, затримані особи після спливу 24 годин, передбачених ч. 3 ст. 278 КПК України, відповідно до постанови слідчого поліції були звільнені з ізолятора тимчасового тримання у зв’язку з відсутністю достатніх даних для оголошення їм підозри у вчиненні злочину.

Зазначимо, що на цей час у зв’язку із суспільним резонансом навколо затримання та звільнення поліцією згаданих осіб, зазначене кримінальне провадження за фактом вчинення кримінальних правопорушень на Мостищині розслідується уже слідчим управлінням ГУ НП у Львівській області за процесуального керівництва прокуратури Львівської області.

Хід розслідування перебуває на особистому контролі прокурора Львівської області.

Фото: nikorupciji.org

 

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...