ОСТАННІ НОВИНИ

Департамент культури облдержадміністрації запрошує на роботу фахівців

|

Департамент з питань культури, національностей та релігій Львівської обласної державної адміністрації оголосив конкурс на заміщення трьох вакантних посад і запрошує молодих, креативних фахівців спробувати свої можливості і потенціал у структурі державного органу. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

безробітні

У департаменті запрошують на посади: начальника управління у справах національностей, релігій та фінансово-планової роботи; головного спеціаліста відділу програм, заходів та фінансово-планової роботи; головного спеціаліста сектору організаційно-кадрової роботи.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів на посади:

Вимоги на посаду начальника управління:

Повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста.

Стаж роботи за фахом на державній службі на посадах головного спеціаліста не менше трьох років або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше п’яти років.

Післядипломна освіта у сфері управління: магістр державного управління за відповідною спеціалізацією.

Вимоги на посади головних спеціалістів:

Повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо- кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста.

Стаж роботи за фахом на державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року, або стаж роботи за фахом в інших сферах економіки не менше 3 років при необхідності, виходячи із виконання структурним підрозділом основних завдань та функцій.

Післядипломна освіта у сфері управління: магістр державного управління за відповідною спеціалізацією.

Документи слід подавати протягом 30-ти календарних днів з дня оголошення до сектору організаційно-кадрової роботи та проектів департаменту з питань культури, національностей та релігій обласної державної адміністрації за адресою: м. Львів, вул. Винниченка, 14.

Телефон для довідок: 261-25-64, 261-26-56.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...