ОСТАННІ НОВИНИ

Українську молодь закликають до участі у бойовій грі «Звитяга-2016»

|

Уже в одинадцяте на Волині молодь зі всієї України збереться на спортивно-патріотичну теренову гру «Звитяга-2016». Захід триватиме з 6 по 9 травня на теренах «колиски» УПА – у цуманських лісах. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міськраду.

звитяга

«Звитяга» – це 15 квадратних кілометрів лісів та боліт, де три сотні молодих людей, сміливих і завзятих, закамуфльованих та замаскованих, боротимуться за «виживання» і перемогу. Хлопці та дівчата відтворять військовий впоряд і звичаї УПА, дотримуючись суворих правил.

За умовами теренової гри, дві команди «воюватимуть» одна проти одної. Кожна матиме свій табір та прапор, а учасники – нарукавні пов’язки, що символізують життя. Щоб «убити» суперника – треба зірвати пов’язку. Переможе та команда, яка першою відбере прапор у супротивника або «знищить» всіх із ворожого табору.

звитяга1

Організатор «Звитяги», ГО «ВМР «Національний Альянс», оголошує прийом заявок від охочих пройти фізичну і моральну підготовку, живучи чотири дні у партизанських умовах, та продемонструвати готовність захищати Україну в інсценізованих боях.

Від учасників теренової гри вимагається спілкуватися українською мовою, не палити, не вживати алкоголю та виконувати накази проводу сотні.

З деталями теренової гри «Звитяга» можна ознайомитися на сайті: http://zvytjaga.org.ua/.

Зголоситися online – за посиланням: http://zvytjaga.org.ua/zholoshennja-on-line/.

Контактна особа: Юлія Грицюк, +380-98-97-83-064.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...