ОСТАННІ НОВИНИ

Дитячі оздоровчі табори готують до літного буму

|

Підготовка до початку оздоровчого сезону розпочалась в 25 дитячих закладах оздоровлення та відпочинку Львівщини. Зараз у цих закладах проводять поточні ремонти, оновлюють матеріально-технічну базу, виконують роботи з благоустрою території. Про це йшлося у Львівській обласній державній адміністрації під час організаційної наради з координації проведення дитячої оздоровчої кампанії 2016 року, передає Львівський портал.

діти відпочинуть

Заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Юрій Підлісний наголосив, що відпочинок дітей першочергово повинен бути безпечним та якісним. Відтак готовність закладів до оздоровчого сезону перевірить спеціальна обласна комісія, до складу якої увійдуть представники контролюючих та наглядових органів: Держсанепідслужби, Державної інспекції з питань праці, Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

За інформацією департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА, департамент планує закупити близько 3 тисяч путівок для дітей пільгових категорій області. Ті путівки першочергово надаватимуть дітям учасників бойових дітей та дітям з багатодітних та малозабезпечених сімей.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...