ОСТАННІ НОВИНИ

Львів'ян запрошують поринути у романтичний світ Шопена

|

У Львівській філармонії 6 квітня о 19.00 відбудеться концерт «Романтичний світ Фридерика Шопена». Про це Львівському порталу повідомили організатори заходу.

шопен

Так, із романтичним світом Фридерика Шопена слухачів познайомить піаністка Марта Андрущак (Польща-Україна) разом із струнним квартетом «Фенікс» (Львів). Живе вона у Польщі, виступає у багатьох країнах світу, бере участь і перемагає у численних музичних конкурсах.

«Щодо програми у філармонії, то мій шлях до Шопена був довгий. Дитиною, років 8-9, я інтенсивно грала Шопена, йшла за інтуїцією, за імпульсом, мені це дуже подобалось, а потім злякалась. Довгий час налаштовувала свій внутрішній світ, бо ця музика потребує спокою, романтики і відкритості серця. Чудова експресивна музика, що більше її граю, то комфортніше себе почуваю. В порівнянні з минулими програмами, де я виконувала Шуберта, Бетховена чи Баха – це буде легкий вечір, обіцяю, вам сподобається!», – зазначила піаністка.

Марта Андрущак виросла у Львові, а до Польщі потрапила спочатку завдяки стипендії Гауде Полонія, яку отримують митці зі Східної Європи для підвищення професійного рівня. Навчалася в Катовіцькій консерваторії під керівництвом одного з найкращих професорів в світі Анджея Ясінського, а потім в 2011 р. отримала запрошення від керівництва музичної школи ІІ ступеня (аналог нашого музучилища) в Руді Шльонській працювати в них викладачем. Багато концертує.

Фото: music-fantasy.ru

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...