ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові з’явиться католицьке «Радіо Марія»

|

У Львові на частоті 66,26 FM розпочне своє мовлення «Радіо Марія». Таке рішення прийняла Нацрада з питань телебачення і радіомовлення 31 березня під час оголошення результатів конкурсу на вільні радіочастоти, передає кореспондент Львівського порталу.

радіо марія

Так, за підсумками конкурсу радіо «Еммануїл» отримало три УКХ-частоти в Дніпропетровську, Запоріжжі та Чернігові, а «Радіо Марія»,  яке є членом світової родини однойменної католицької радіомережі, виграло дві УКХ-частоти у Львові та Хмельницькому.

Довідка:

«Радіо Марія» – всесвітня родина католицьких радіостанцій, що об’єднані у всесвітню мережу більше, ніж в 70 країнах світу на всіх континентах.

Ініціатива започаткувати католицьке радіомовлення належало єпископу ордінарію Харківсько-Запорізької дієцезії Станіславу Падевському. Проте, незважаючи на численні спроби ініціювати «Радіо Марія» у Запоріжжі, зробити це не вдалося. Натомість був виграний конкурс на отримання радіочастот у Києві.
У 2010 році був призначений директор «Радіо Марія» (Україна) отець Олексій Самсонов.
«Радіо Марія» в Україні почало мовлення 1 червня 2010 року в місті Києві на частоті 69,68 ФМ (ультра короткі хвилі).
На початку в ефірі «Радіо Марія» звучала лише музика, згодом почали з’являтися окремі програми, насамперед, молитовні трансляції. На сьогоднішній день «Радіо Марія» має 24 години мовлення; з них програми з 7.00 ранку до 23.00 ведуться майже виключно у прямому ефірі.
У 2012 році «Радіо Марія» отримує нові хвилі у Вінницькій, Рівненській, Хмельницькій (північ) та Волинській областях.
У 2013 році «Радіо Марія» розпочала мовлення у Житомирській та Хмельницькій (Городок, Кам’янець-Подільський) областях.
Щоденна аудиторія «Радіо Марія» складає близько 50 000 чоловік.
«Радіо Марія» веде мовлення також в Інтернет мережі: www.radiomaria.org.ua

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...