ОСТАННІ НОВИНИ

У пунктах пропуску на кордоні з Польщею – величезні затори

|

На українсько-польській ділянці державного кордону перед пунктами пропуску спостерігаються значні накопичення транспортних засобів, що виїжджають з України. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ДПС України.

кордон

Такий наплив прогнозований та пов’язаний із святковими днями у минулі вихідні, зокрема відзначення католицького Великодня. Також значна частина громадян виїжджає до Польщі на транспортних засобах, термін перебування яких на території нашої держави закінчується.

«Прикордонники забезпечують увесь спектр необхідних заходів щодо ритмічного пропуску громадян та функціонування пунктів пропуску. Зокрема, збільшено кількість робочих місць інспекторів, організовано взаємодію з польськими колегами тощо», – наголошують прикордонники.

Держприкордонслужба звертається до громадян бути організованими під час перебування у чергах та не створювати передумов для порушення законодавства, намагаючись об’їхати інших учасників руху.

Також з метою ефективного планування поїздок через кордон, прикордонне відомство радить громадянам врахувати інформацію про накопичення автомобілів, а для обрання оптимального маршруту руху користуватися онлайн сервісом на офіційному сайті Держприкордонслужби України для перегляду ситуації на основних пунктах пропуску за посиланням.

Також отримати інформацію про кількість автомобілів в пунктах пропуску на західній ділянці кордону можна на сторінці Західного регіонального управління у мережі Фейсбук (https://www.facebook.com/zahidnuy.kordon/?fref=ts). Інформація оновлюється постійно.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...