ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівщині високопосадовець «загарбав» землі під будівництва

|

Слідчим відділом Яворівського відділу поліції 25 березня повідомлено про підозру у скоєні кримінального правопорушення – службової недбалості колишньому начальнику районного відділу земельних ресурсів.  Про це Львівському порталу порталу повідомили у відділі комунікації ГУ НП у Львівській області.

земля

Посадовець привласнив сім земельних ділянок загальною площею більше 1,6 гектарів для будівництва житлових будинків та господарських будівель, використавши недостовірні дані щодо розташування цих ділянок в межах населеного пункту.

Водночас встановлено, що зазначені земельні ділянки знаходяться за межами населеного пункту та належать до сільськогосподарських земель запасу і не відносяться до земель житлової та громадської забудови. Виходячи з цього, вони не могли відводитись для здійснення будівництва і обслуговування житлових будинків та господарських споруд.

Внаслідок протиправних дій посадовця із земель державної власності було неправомірно вилучено 7 земельних ділянок загальною площею більше 1,6 гектарів вартістю 813 тисяч гривень.

До суду скеровано матеріали щодо неправомірних дій колишнього керівника одного із районних відділів земельних ресурсів.

 

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...