ОСТАННІ НОВИНИ

Львівська прокуратура скасувала вирок суду, який виправдав хабарництво директора лісгоспу

|

За наполяганням прокуратури скасовано виправдувальний вирок стосовно директора лісгоспу, який обвинувачувався у хабарництві. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі прокуратури у Львівській області.

прокуратура

За апеляційною скаргою прокуратури Львівської області скасовано вирок Яворівського районного суду Львівської області, яким безпідставно виправдано директора Яворівського дочірнього лісогосподарського підприємства ЛГП «Галсільліс», що обвинувачувався у вчиненні кримінального правопорушення за ч.3 ст.368 КК України.

Зокрема, посадовець вимагав та отримав від приватного підприємця 21 тисячу гривень хабара за підписання договору оренди на нежитлове приміщення, яке належало Яворівському ЛГП «Галсільліс».

Прокурором доведено, що районним судом під час ухвалення зазначеного виправдувального вироку стосовно директора лісгоспу допущено істотні порушення вимог кримінального процесуального закону.

Відтак, Апеляційний суд Львівської області погодився з позицією прокуратури та скасував вирок, а кримінальне провадження скерував на новий судовий розгляд.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...