ОСТАННІ НОВИНИ

В захопленні Угерського спиртзаводу брали участь члени ОЗУ та колишні працівники МВС?

|

Участь у збройному захоплені Угерського спиртзаводу брали члени одного з організованих злочинних угрупувань та колишні працівники правоохоронних органів. Про це Львівському порталу повідомили власні джерела у СБУ, в чиїх списках затримані особи значаться  як члени ОЗУ.

ozu4

Зокрема, в незаконному захопленні Угерського спиртзаводу діяли не лише проплачені «тітушки». В день захоплення Угерського спиртзаводу члени місцевої самооборони та працівники заводу затримали кількох членів збройного затримання. В зловмисників знайшли документи на носіння зброї, які посвідчують їхню особу. Наразі слідчі перевіряють,  чи документи не сфальшовані.

ozu5

ozu1

Окрім того, на фото з місця події зафіксували колишнього працівника УБОЗ МВС – Лемика Богдана. За словами джерела, саме ця особа могла бути організатором та куратором захоплення. Зазначимо, що правоохоронцям вдалося затримати усіх учасників незаконного проникнення на Угерський спиртзавод. Слідство наразі триває.

ozu2

Нагадаємо, що три сотні «ті тушок» із зброєю та димовими шашками захопили Угерський спиртзавод. Згодом на місце події прибув керівник Нацполіції Львівщини Дмитро Загарія та штурмова бригада. Після довгих перемовин «тітушки» погодились покинути завод та поїхати у райвідділ. Під час перебування на заводі рейдери пошкодили лабораторію та погромили завод.

ozu3

Фото: Самооборона

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.