ОСТАННІ НОВИНИ

Європейці приїжджатимуть оздоровлятися на Львівщину

|

Львівщина має неабиякі  перспективи для розвитку медичного туризму. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ЛОДА.

med

За словами начальника управління туризму та курортів департаменту міжнародного співробітництва та туризму ЛОДА Романа Теребенця, уже зараз медичний туризм регіону користується неабияким  попитом серед поляків, німців, італійців, американців та іспанців.

«На Львівщину туристи їдуть через доступні ціни, якісне обслуговування та гостинність. Здебільшого приваблюють європейських пацієнтів стоматологічні послуги, репродуктивна медицина, офтальмологія, кардіологія, естетична медицина, косметологія та пластична хірургія, які за вартістю значно доступніші, аніж у Європі», – сказав він.

Також Теребенець додав, що Львівщина приваблює іноземців ще й багатими лікувально-оздоровчими ресурсами: регіон має більш як 200 лікувальних джерел мінеральних вод семи типів та найбільше в Україні родовище озокериту. На цій базі розвиваються відомі курорти Трускавець, Моршин, Східниця, Немирів, Любінь Великий, Розлуч та Шкло.

Фото: соціальні мережі

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...