ОСТАННІ НОВИНИ

У Ратуші можна подивитися на «Страсті Христові»

|

У каплиці львівської Ратуші під час Великого посту триватиме виставка унікальних сакральних творів «Страсті Христові». Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ЛМР.

1xcds

Відкриють експозицію «Страсті Христові» у понеділок, 21 березня, о 12.00 у каплиці Львівської міської ради (каб. 116). На виставці представлять 12 сакрально-мистецьких творів XVІ-XX ст. Серед них: Розп’яття з іконостасу храму блаженного Климентія Шептицького (1759 р.), Розп’яття XVI (Старосамбірський район), скульптура «Христос во гробі» (1638 р.), образ «Розп’яття» XVIII ст. (м. Ліон, Франція), образ: «Сострадання Пресвятої Богородиці» XVIII ст., образ: «Зняття з Хреста» XIX ст., плащаниця з Яворівського р-ну поч. XX ст. (ймовірно написана Модестом Сосенком або Петром Холодним) та ін. Майже всі твори походять з Галичини, за винятком образу «Розп’яття» XVIII ст.

Експонати надані з колекції музею сакрального мистецтва Львівської архиєпархії УГКЦ. «Оскільки зараз час Великого посту, я підібрав для експозиції у каплиці Львівської міської ради твори, які пов’язані зі Страстями Ісуса Христа… Час Великого посту – найкращий час для кожного християнина, час посту, молитви, милостині, добрих діл милосердя, і така виставка матиме духовний вплив на кожного відвідувача», – переконаний о. Севастьян Дмитрух, співзасновник і директор музею сакрального мистецтва ЛА УГКЦ.

Переглянути виставку у каплиці можна буде до 21 квітня щодня з 9.00 до 18.00 год. Вхід вільний. Прийти може кожен охочий.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...