ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові відкрили перший в Україні безкоштовний консультаційний центр допомоги залежним

|

За ініціативи ГО «Принцип свідомості» та БФ «Шлях любові», у Львові запрацював перший безкоштовний консультаційний центр допомоги людям, що залежні від алкоголю, наркотиків, гри та інших форм залежності. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міськради.

центр допомоги залежним

Прийти на консультацію можна з 9:00 до 19:00 з понеділка по п’ятницю за адресою: м. Львів, вул. Ш. Руставелі, 7. каб. 220. Працівники центру – психологи-реабілітологи та соціальні педагоги – консультують з 09:00 до 21:00 кожного дня і в телефонному режимі. Роз’яснення та прийоми проводяться індивідуально з дотриманням анонімності.

«На жаль, проблема залежних лягає і на плечі суспільства вцілому. Спільно з фахівцями консультаційного центру, пацієнти, їх рідні та близькі зможуть збудувати алгоритм послідовних дій та заходів для виходу із складної ситуації», – розповіли керівники організації.

Звернутись та записатись на консультацію можна за номерами телефонів: 0 800 300 121 (у межах України дзвінки безкоштовні), 032 242 12 21.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...