ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові без потреби зрізали кількасот дерев, - депутат

|

У Львові у лісопарку «Білогорща» на вулиці Курмановича невідомі зрізали більше сотні цінних дерев. Про це учора на пленарному засідання Львівської міськради заявив депутат Тарас Гупало, передає кореспондент Львівського порталу.

дерева

Так, депутат звернувся до міського голови, прокурора області, та начальника еко-інспекції області

«Я звертаюся до міського голови Львова, прокурора Львівської області Романа Федика, та начальника екологічної інспекції Львівської області Романа Дасюка, з вимогою негайно вжити заходів, та припнити вирубку цінних порід дерев у лісопарку «Білогорща». Також провести перевірку чиновників міськради, які дозволили таку масову вирубку дерев на вул. Курмановича, у Львова, а за наслідками службового розслідування притягнути винних до кримінальної відповідальності», –зазначив Тарас Гупало

Зазначимо, що минулого тижня у лісопарку «Білогорща» невідомі особи розпочали проводили масштабну вирубку дерев, мотивуючи це необхідністю створення так званої санітарної зони, яка потрібна для обслуговування ліній електропередач. Люди повідомили, що за наслідками обстеження цієї території управління екології департаменту містобудування Львівської міської ради визначило понад 500 дерев, які підлягають вирубці. Проте згідно чинного законодавства площа, яка необхідна для обслуговування електромереж є значно меншою, аніж реальна площа вирубки, яку сьогодні проводять у лісопарку. Внаслідок таких дій вже втрачено цінні породи дерев на Білогорщі.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...