ОСТАННІ НОВИНИ

На збереження природи у Львові виділили декілька мільйонів

|

Рада затвердила перелік природоохоронних заходів, які цьогоріч фінансуватимуть за кошти загального фонду міського бюджету, а також річний план пріоритетного фінансування з фонду охорони навколишнього середовища. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ЛМР.

park

Серед основних об’єктів, які фінансуватимуть з бюджету, є: озеленення міста (по 400 тис. грн. Сихівській і Галицькій РА, по 300 тис. – іншим 4 РА та окремо на просп. Свободи) і територій навчальних закладів (250 тис. грн).

Також виділять кошти на забезпечення екологічно безпечного збирання, перевезення та зберігання використаних батарейок і люмінесцентних ламп, утилізація ламп та елементів побутового обладнання, яке містить ртуть (400 тис. грн), утилізацію батарейок, зібраних мешканцями (100 тис. грн), влаштування системи циркуляції водних потоків штучної водойми оранжереї на території Стрийського парку (45 тис. грн) та утримання цього парку (49 тис. грн).

Слід додати, що у Львові запрацює перший екосадочок «Зернятко».

Річний план пріоритетного фінансування з міського фонду охорони навколишнього середовища охоплює: встановлення шумозахисних екранів на вул.Липинського, 14-16 (150 тис. грн.), закупівлю саджанців (по 95 тис. грн для висадження в

кожному районі міста, і 500 тис. – для висадження на території парків/лісопарків Львова), поточний ремонт садово-паркової доріжки у парку «Високий Замок» – від вул. Ужгородської

до будинку садівника (1,6 млн грн.) тощо.

Фото: соціальні мережі

 

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...