ОСТАННІ НОВИНИ

На кордоні з РФ з’явиться нова бронемашина

|

У навчальному центрі Державної прикордонної служби імені генерал-майора Ігоря Момота протестували техніку нового зразка – колісну бронемашину з посиленим протимінним захистом «Тритон». Про це повідомляє УНІАН.

dps2

Даний варіант бронемашини розроблений інженерами саме для Держприкордонслужби. Машина має бронювання, яке відповідає другому рівню STANAG 4569. «Тритон» здатний захистити екіпаж при підриві протитанкової міни потужністю до 6 кг вибухівки.

dps1

Для ефективного спостереження за обстановкою на кордоні машина оснащена комплексом наземної розвідки, зокрема радіолокаційної станцією і тепловізійної установкою. «Тритон» може перевозити додатково до 4 осіб наряду у віддалені зони, де вони зможуть в автономному режимі нести службу до 7 діб. Для цього бронемашина оснащена дизель-генератором, автономним опаленням та системою кондиціонування. Для передачі даних на «Тритон» встановлена супутникова система.

dps3

У ході попередніх випробувань прикордонники вже подавали розробникам ряд пропозицій щодо вдосконалення функціоналу транспортного засобу. Всі вони були враховані при підготовці автомобілів до експлуатації.

Фото: Держприкордонслужба

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...