ОСТАННІ НОВИНИ

Донеччина на межі техногенної катастрофи, - штаб АТО

|

У Донецьку припинила роботу фільтрувальна станція, що може спричинити техногенну катастрофу. Через обстріли без води залишилися 400 тисяч мешканців Донецької області. Про це Львівському порталу повідомили у прес-центрі штабу АТО.

фільтрувальна станція

У штабі нагадали, що фільтрувальна станція є об’єктом соціального значення та перебуває на території, підконтрольній незаконним збройним формуванням «ДНР».

«Припинення роботи даної станції відбулось через те, що злочинці вкотре здійснюють провокації з метою дискредитації Збройних сил Україн. Зокрема, бойовики створили кілька мобільних груп та встановили на вантажні автомобілі міномети 82 калібру. Мобільні групи здійснюють неприцільні обстріли як району навколо даної станції, так і самої станції», – заявили у штабі АТО.

Крім того ведеться неприцільний ворожий снайперський обстріл з метою звинувачення в цьому ЗСУ.

«На території даного району немає жодного підрозділу Збройних сил України, жодних активних дій з боку українських військ з метою зайняття об’єкту не відбувається. Усі заяви стосовно даного інциденту не відповідають дійсності», – наголосили у штабі АТО.

Фото: www.ukrinform.ua

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...