ОСТАННІ НОВИНИ

Дорогу до пункту пропуску «Грушів-Будомєж» відремонтують до кінця року

|

Львівська облдержадміністрація скерувала на погодження Кабінету міністрів пропозиції щодо ремонту доріг Т-14-03 Грушів-Немирів та 0142001 Яворів-Грушів за напрямком пункту пропуску «Грушів-Будомєж» на кордоні з Республікою Польща. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ЛОДА.

грушів

«Ремонт зазначених доріг забезпечить повноцінне функціонування міжнародного пункту пропуску Грушів-Будомєж .Окрім того, це дозволить переорієнтувати значні пасажирські та вантажні потоки з інших міжнародних пунктів пропуску, зокрема Корчова-Краковець. Це, своєю чергою, спростить та прискорить проходження митного контролю та зменшить черги на інших пунктах пропуску», – зазначив Олег Синютка.

Загалом планується здійснити капітальний ремонт відтинку автодороги Яворів-Грушів протяжністю у 20 кілометрів, а також відрізку Грушів-Немирів у понад 12 км. Здати дороги в експлуатацію планується наприкінці 2016 року.

Зазначимо, що ремонт згаданих доріг здійснюватиметься за кошти кредиту на умовах пов’язаної допомоги в рамках фінансування проектів з розбудови прикордонної дорожньої інфраструктури та облаштування пунктів пропуску українсько-польського кордону.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...