ОСТАННІ НОВИНИ

Дітей учасників АТО запрошують долучитися до встановлення рекорду України

|

У суботу, 12 березня, у Львові спробують встановити ще один рекорд України. У рамках міжнародного проекту «Діти за мир у всьому світі» діти учасників АТО, діти-сироти, а також дітки, які переїхали зі Сходу країни, своїми руками виготовлятимуть карту Республіки Польща. Про це Львівському порталу повідомили у департаменті соціального захисту населення Львівської ОДА.

діти відпочинуть

Учасники заходу у присутності представників Книги рекордів України на карту Республіки Польща (розміром 3×4 м) наклеюватимуть голубів миру, на яких вкажуть своє прізвище, ім’я, а також побажання. У подальшому карту передадуть польським партнерам проекту.

Якщо представники Книги рекордів України підтвердять факт становлення рекорду, то усі діти отримають відповідний сертифікат.

Для учасників заходу передбачено частування, а також солодкий подарунок.

За інформацією організаторів, однією з умов встановлення рекорду  є попередня реєстрація дітей, які бажають взяти участь у цьому дійстві.

Усі охочі можуть зареєструватись у офісі Громадської організації «Асоціація учасників АТО Львівщини» за адресою м. Львів, пл. Князя Святослава, 5 або за телефоном: 067-285-45-23.

Необхідно повідомити прізвище, ім’я, по-батькові, дату народження дитини, контактний телефон батьків, а також вказати серію та номер документа, який посвідчує статус дитини чи її батьків. Копію вказаного  документа обов’язково необхідно надати у офіс ГО «Асоціація учасників АТО Львівщини» до моменту проведення заходу.

Загалом участь у даному заході може взяти 280 дітей.

Детальнішу інформацію можна знайти на сайті офіс ГО «Асоціація учасників АТО Львівщини» http://atolviv.org.ua

Захід відбудеться у приміщенні конференц-готелю «Супутник», що розташований за адресою: місто Львів, вулиці Княгині Ольги, 116. Початок о 17:00 год.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...