ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові знову судитимуть раніше виправданого «бандюгу»

|

Внаслідок принципової позиції державного обвинувача, який наполягав на скасуванні виправдувального вироку учаснику банди, У Львові учасника зло дійної банди будуть знову судити, а би дати йому справедливий вирок. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі прокуратури у Львівській області.

суд

Так, з весни 2000 року по серпень 2004 року учасники банди систематично вчиняли на території Львівської, Івано-Франківської, Волинської та Тернопільської областей попередньо сплановані та озброєні напади на підприємства, установи та окремих осіб. Метою вчинення цих злочинів було заволодіння та привласнення чужого майна для особистого збагачення.

Нагадаємо, що слідством доведено вчинення бандою 21 розбійного нападу, учасники якої заволоділи приватним майном на суму більше 1 млн 500 тис грн.. Всі напади учасники озброєного злочинного угрупування ретельно готували, здійснювали їх лише в нічний час з використанням вогнепальної зброї та фізичного і психічного насильства. Також на «руках» банди одне вбивство підприємця, який проживав на території Львівської області.

Рішенням суду першої інстанції 10 березня 2015 року 9 учасників банди засуджено до реального позбавлення волі на строк від 10 до 12 років.

Водночас, одного з підсудних виправдано. Не погодившись з таким рішенням суду прокуратура Львівської області внесла апеляцію.

Таким чином, 1 березня поточного року ухвалою Апеляційного суду Львівської області апеляцію прокурора задоволено. Виправдувальний вирок суду першої інстанції скасовано, а кримінальну справу скеровано на новий судовий розгляд.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...