ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові жінки зі всієї України говоритимуть про мир на Донбасі

|

Упродовж двох днів, 4 та 5 березня, місто Львів прийматиме представниць громадських та волонтерських організацій з восьми українських областей. Вони візьмуть участь у програмі “Миротворення в Україні: роль жінок”, яка стартувала за підтримки Посольства Великої Британії в Україні, Спілки жінок України та ГО “Жіночий вибір України”. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

мир

Жінки зі Львівської, Донецької, Івано-Франківської, Херсонської, Рівненської, Кіровоградської, Київської та Черкаської областей дискутуватимуть про вплив жінок на встановлення миру на Донбасі. Зокрема, йтиметься про цінності, які є основою миру в Україні, роль діалогу у побудові довіри та миру, а також конфлікт та примирення крізь призму родини.

Відкриття Програми розпочнеться у п’ятницю, 4 березня, о 9:00 год у ресторані готелю “Жорж” (пл.Міцкевича, 1). Опісля захід продовжиться вуличною фотовиставкою “Мій дім там, де я” на площі Ринок та ходою білих троянд заради миру і єднання (Оперний театр – пам’ятник Т.Шевченка – статуя Матері Божої).

До слова, участь у відкритті також візьме Надзвичайний і Повноважний Посол Великобританії в Україні пані Джудіт Гоф, народні депутати України, керівники обласної та міської влади.

Зазначимо, що такі заходи вже відбулися 16-ти областях України: Чернігівській, Кіровоградській, Івано-Франківській, Вінницькій, Донецькій, Харківській, Волинській, Рівненській, Одеській, Запорізькій, Херсонській, Дніпропетровській, Луганській, Полтавській, Черкаській та Миколаївській. Програма “Миротворення в Україні: роль жінок” завершиться вже 15 березня у Києві.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...