ОСТАННІ НОВИНИ

Екологічне лихо на Грибовицькому сміттєзвалищі розслідує прокуратура

|

Прокуратура розпочала розслідувати причини екологічної катастрофи у Грибовичах. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі прокуратури у Львівській області.

гудрони

У зв’язку із суспільним резонансом довкола ситуації, яка склалася із витоком кислих гудронів поблизу Львівського полігону твердих побутових відходів, прокуратурою області вивчено стан додержання вимог природоохоронного законодавства під час експлуатації сміттєзвалища.

Встановлено, що Жовківським відділенням поліції Кам’янка-Бузького відділу поліції ГУ НП у Львівській області розслідується об’єднане кримінальне провадження за фактами забруднення кислими гудронами земель та водойм, що спричинило масову загибель риби. Вказане кримінальне провадження розпочато 15 грудня 2015 року за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.239 ( забруднення або псування земель) та ч.2 ст.242 (порушення правил охорони вод, що спричинило тяжкі наслідки) КК України.

В той же час, прокуратурою з’ясовано, що витік вищевказаних гудронів із місць їх постійного зберігання (котлованів) стався внаслідок їх розкрадання невідомими особами шляхом прориву дамби.

Відтак за вказаним фактом 29 лютого поточного року Червоноградською місцевою прокуратурою внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками крадіжки.  Проводити подальше розслідування доручено слідчим Жовківського відділення поліції Кам’янка-Бузького відділу поліції ГУ НП у Львівській області.

Водночас хід досудового розслідування у згаданих кримінальних провадженнях прокуратурою Львівської області взято на контроль.

Нагадаємо, що на початку січня на Грибовицькому сміттєзвалищі стався витік гудронів, внаслідок чого в річці подохла уся риба, а питна вода у Грибовичах стала небезпечною. Оскільки від обласної та міської влади не було жодної реакції на катастрофу, мешканці неодноразово протестували.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...